banner-myport-next.jpg

Úspešný prístrešok zo série MYPORT, sa dočkal svojej novej interpretácie vo forme MYPORT NEXT. Prostredníctvom premiestnenia hlavných nosníkov získal nový svieži a dynamický dizajn.  NEXT ako nová generácia , vás dozaista očarí.
Napriek vysokej funkčnosti a modernému dizajnu, kvalitnému materiálu a  perfektnému spracovaniu je stále k dispozícii za prijateľnú cenu. Nadčasový, elegantný a vďaka kombinácii eloxovaného hliníka a polykarbonátu, ponúka veľmi elegantné a stabilné riešenie zastrešenia.
Tento prístrešok pre auto sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania, stabilitou a flexibilitou a moderným dizajnom. Strecha je vyrobená z tepelne odolného polykarbonátu v dymovom prevedení sivého zafarbenia.
Prístrešok chráni vaše auto na 100% pred UV žiarením a na 81% pred infračerveným žiarením. Prístrešok obsahuje integrovaný odkvapový žľab , ktorý slúži na odvedenie dažďovej vody.

Dôležité informácie o strešnej krytine z polykarbonátu:


STABILITA:
Polykarbonát je mimoriadne stabilný  a odolný materiál(asi 250-krát vyššia odolnosť proti nárazu ako sklo). Prístrešok z polykarbonátu ponúka vysokú ochranu proti krupobitiu.


REFLEXIA ŽIARENIA:
-Polykarbonátové prekrytie má schopnosť odrážať škodlivé UV lúče na 100%. Strešná krytina prístreškov XIMAX chráni pred tepelným žiarením v závislosti od prevedenia. Toto tienenie infračerveného žiarenia spoľahlivo chráni vaše vozidlo a jeho interiér pred prehriatím.

Snímka obrazovky 2021-02-27 o 19.40.40.
Snímka obrazovky 2021-02-27 o 19.40.43.

Stručný prehľad vašich výhod:


Dizajnový prístrešok na auto vyrobený výlučne z eloxovaného hliníka. Je odolný proti korózii, má dlhú životnosť  , je odolný voči krupobitiu a mrazu.   
Strecha z polykarbonátu v prevedení v modrom dymovom skle poskytuje 100% ochranu proti UV žiareniu a  50% ochrana proti infračervenému žiareniu.
Maximálna flexibilita a odolnosť vďaka inovatívnej konštrukcii s 2 nosníkmi (nosník: 156 x 90 mm) Zaťaženie snehom: 75 kg / m2 alebo 0,75 KN / m².

 

Možnosti prevedenia:
 

myportnext03.jpg
myportnext02.jpg
myportnext01.jpg
myportnextdetail.jpg

Montáž:

Prístrešky na auto sú dodávané vrátane montážneho návodu  a vrátane všetkých drobných montážnych materiálov a príslušenstva.
Klient si na základe návodu ľahko zmontuje prístrešok aj svojpomocne.

Ak si na to niekto netrúfa, vieme v prípade záujmu vám vieme zabezpečiť aj montážny servis!

Prečo prístrešok pre auto od nás ?
- Záruka kvalitného nákupu (značkový tovar špičkovej kvality: nie kópia, ale 100% originál)
- Statika (popis stavby a schválená statika)
- Skúsenosti ( dlhoročné skúsenosti a rozsiahle referencie)
- Záruka (10 rokov záruka na prístrešok s profesionálnou montážou)
- Zabezpečenie dodávky náhradných dielov  ( v prípade mechanického poškodenia)

 

Snímka obrazovky 2021-03-05 o 20.12.23.

Farby:

farbe_mattbraun.jpg
farbe_edelstahllook.jpg
farbe_bronze.jpg
farbe_schwarz.jpg
farbe_winterweiss .jpg